• Telové ošetrenia

Telové ošetrenia

Relaxačná Aromachologie Masáž

Spojením švédskeho jemného trenia, čínskej akupresúry a masážnej techniky z Bali sa dosiahne stimulácia krvného obehu, uvoľnenie napätia a odstránenie stresu. Vaše telo a myseľ sa budú cítiť skutočne uvoľnené a pokojné a zaspíte oveľa ľahšie.

60 min. / 68 €

Aromachology Relaxačná Masáž Chrbta

Táto relaxačná masáž sa sústredí na uvoľnenie napätia a stresu z oblasti chrbta, ramien a krku. Éterické oleje Aromachologie – levanduľa, tea tree a pelargónia – zabezpečujú kompletnú relaxáciu.

25 min. / 32 €

Revitalizačná Aromachologie Masáž

Masáž je kombináciou jemnej Švédskej masáže, intenzívnej Lomi Lomi masáže a techník masáže z Bali. Týmto výnimočným spojením sa dosiahne znovuoživenie tela i mysle. Masážny postup je v súlade s krvným obehom a stimuluje krvný obeh. Je vhodný pre ľudí trpiacich chronickou únavou.

60 min. / 68 €

Hĺbková Masáž pre Intenzívne Uvoľnenie

Táto masáž sa skladá z intenzívnych tlakov Lomi Lomi techniky, akupresúrnych bodov a jemného strečingu. Uvoľňuje svalové napätie a zameriava sa na chrbát, ramená a krk. Výsledkom je vzpruženie celého tela a intenzívne vyváženie. Ideálna je pre športovcov/ športovkyne a cestovateľov pre rýchle zotavenie sa po dlhom lete (jet-lag).

60 min. / 68 €

Mandľové Zoštíhľujúce Kúzlo

Toto zoštíhľujúce ošetrenie je založené na kombinácii lymfatickej drenáže a špecifických tonizačných a spevňujúcich pohybov, ktoré sú zamerané na oblasti najviac postihnuté celulitídou: nohy, brucho a zadok, zlepšujú krvný obeh a pružnosť pokožky. Výsledkom je pocit štíhlejšieho pásu a bokov a intenzívny pocit ľahkosti na celom tele! Ideálne jarné ošetrenie a taktiež vhodné ako doplnok pri detoxikácii organizmu a po tehotenstve. Pre dosiahnutie dlhotrvajúceho efektu sa odporúča absolvovať sériu 10 ošetrení.

60 min. / 68 €

Ultra - Zjemňujúce Ošetrenie Rúk s Bambuckým maslom

Starostlivosť, ktorá len v priebehu 25 min. vyživí, zjemní a ochráni pokožku vašich rúk... budú jednoducho krajšie. Vhodné skombinovať s iným ošetrením s menu Lesná Spa by L'OCCITANE a zvíťaziť nad viditeľnými znakmi stárnutia pokožky na rukách, ktoré sú výsledkom každodenného vplyvu vonkajšieho prostredia.

25 min. / 32 €

Ultra - Zjemňujúce Ošetrenie Nôh s Bambuckým maslom

Nohy sú najviac namáhanou časťou tela. Sú neustále pod tlakom tela, topánok, chodenia a fyzických aktivít, a preto si nohy vyžadujú rovnakú pozornosť a starostlivosť ako ktorákoľvek iná časť nášho tela. 45-minútové ošetrenie zanechá vaše nohy oddýchnuté, zregenerované a jemné! Aj vaše telo sa bude cítiť ľahšie!

45 min. / 48 €

Videoprezentácia hotela

NEWSLETTER

Získajte naše aktuálne novinky a ponuky.

Hotel Lesná ****, Stará Lesná 157, 059 60 Stará Lesná
Recepcia: +421 52 4761 000, recepcia@hotellesna.sk

Zobraziť kontakty

Rezervačný formulár

TOP partneri

L'Occitane
s-optik.sk
Top restaurant
Door Master

Partneri

Zväz hotelov a reštaurácií SR
OOCR Tatry podhorie
Pro Tatry o.z.
Vysoké Tatry Región
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry
Garmin
europcar.sk