Rezervácia

Telové ošetrenia

Relaxačná aromachologie masáž

Spojením švédskeho jemného trenia, čínskej akupresúry a masážnej techniky z Bali sa dosiahne stimulácia krvného obehu, uvoľnenie napätia a odstránenie stresu. Vaše telo a myseľ sa budú cítiť skutočne uvoľnené a pokojné a zaspíte oveľa ľahšie.

60min. / 68€

90min. / 88€

Relaxačná aromachologie masáž chrbta

Táto relaxačná masáž sa sústredí na uvoľnenie napätia a stresu z oblasti chrbta, ramien a krku. Éterické oleje Aromachologie – levanduľa, tea tree a pelargónia – zabezpečujú kompletnú relaxáciu.

25min. / 32€

Revitalizačná aromachologie masáž

Masáž je kombináciou jemnej Švédskej masáže, intenzívnej Lomi Lomi masáže a techník masáže z Bali. Týmto výnimočným spojením sa dosiahne znovuoživenie tela i mysle. Masážny postup je v súlade s krvným obehom. Je vhodný pre ľudí trpiacich chronickou únavou.

60 min./68€

Hĺbková masáž pre intenzívne uvoľnenie

Táto masáž sa skladá z intenzívnych tlakov Lomi Lomi techniky, akupresúrnych bodov a jemného strečingu. Uvoľňuje svalové napätie a zameriava sa na chrbát, ramená a krk. Výsledkom je vzpruženie celého tela a intenzívne vyváženie. Ideálna je pre športovcov/ športovkyne a cestovateľov pre rýchle zotavenie sa po dlhom lete (jet-lag).

60min. / 68€

90min. / 88€

Masáž HOTELA LESNÁ – Masáž horúcimi kameňmi

Prinášame Vám unikátny zážitok v podobe nášho výnimočného ošetrenia, vytvoreného špeciálne pre hostí Lesná Spa by L'OCCITANE. Masáž celého tela horúcimi kameňmi pomáha zmierniť svalové napätie a bolesť, zmierňuje stres a zlepšuje spánok. Teplo z kameňov, priložených na telo, preniká do hlbších tkanív, čím uvoľňuje aj veľmi tuhé svaly a poskytuje extra relaxáciu, ktorú potrebujete. V kombinácii s olejom z Bambuckého masla a jeho výživnými schopnosťami, zanecháva pokožku mäkkú a do hĺbky vyživenú.

75 min./ 78€

Mandľové zoštíhľujúce kúzlo

Toto zoštíhľujúce ošetrenie je založené na kombinácii lymfatickej drenáže a špecifických tonizačných a spevňujúcich pohybov, ktoré sú zamerané na oblasti najviac postihnuté celulitídou: nohy, brucho a zadok, zlepšujú krvný obeh a pružnosť pokožky. Výsledkom je pocit štíhlejšieho pásu a bokov a intenzívny pocit ľahkosti na celom tele! Ideálne jarné ošetrenie a taktiež vhodné ako doplnok pri detoxikácii organizmu a po tehotenstve.

60 min./ 68€

Verbenová masáž bylinnými mešcami

Ikonické vône Provence boli zachytené v sadách bylinných mešcov. Pri masírovaní celého tela sú z nich prijímané uvoľňujúce a osviežujúce benefity Levandule a Verbeny. Masáž jemným tlakom uvoľňuje svalové napätie a vracia vnútorné teplo do tela. Počas tohto jedinečného zážitku získate vnútorný pokoj a Vášmu telu vrátite rovnováhu.

90min. / 88€

Ultra- zjemňujúce ošetrenie rúk s bambuckým maslom

Starostlivosť, ktorá len v priebehu 25 min. vyživí, zjemní a ochráni pokožku vašich rúk... budú jednoducho krajšie. Vhodné skombinovať s iným ošetrením z menu Lesná Spa by L'OCCITANE a zvíťaziť nad viditeľnými znakmi starnutia pokožky na rukách, ktoré sú výsledkom každodenného vplyvu vonkajšieho prostredia.

25min. / 32€

Ultra- zjemňujúce ošetrenie nôh s bambuckým maslom

Nohy sú najviac namáhanou časťou tela. Sú neustále pod tlakom váhy tela, topánok, chodenia a fyzických aktivít, a preto si nohy vyžadujú rovnakú pozornosť a starostlivosť ako ktorákoľvek iná časť nášho tela. Toto 45-minútové ošetrenie zanechá vaše nohy oddýchnuté, zregenerované a jemné! Aj vaše telo sa bude cítiť ľahšie!

45min. / 48€

Videoprezentácia hotela