Rezervácia

Spa menu - masáže

V priestoroch SPA je Vám k dispozícii Infračervená sauna. Využitie sauny pred procedúrou pre zlepšenie efektu z masáže je súčasťou akéhokoľvek ošetrenia.

Samotná procedúra začína kúpeľom nôh ako vstupným rituálom pre prípravu celého organizmu na prijatie benefitov ošetrenia.

Potom vaše ošetrenie zapojí všetky vaše zmysly – zmyselnými vôňami, relaxačnou hudbou, realistickými masážnymi miestnosťami, ručne vykonávanými postupmi.

Rovnako ako zvyšok sveta L'OCCITANE, aj naše Spa je o autenticite a vždy uprednostňujeme ručne vykonávané procedúry pred prístrojmi a tradičné masážne techniky pred technológiou.

L'OCCITANE ponúka unikátny rad ingrediencií, inšpirovaný prírodnými vôňami z francúzskeho vidieka. Potešia Vaše zmysly a ich blahodarné účinky budete prijímať počas celého trvania procedúry.

Po ošetrení Vás čaká relaxačná chvíľka so šálkou voňavého čaju, ktorý Vám pripraví Vaša terapeutka v odpočinkovej miestnosti Camargue.

Naše recepčné Vám následne ochotne pomôžu s výberom produktov, ktoré Vás oslovili a radi by ste si prostredníctvom nich odniesli atmosféru z nášho Spa domov, alebo dopriali kúsok tohto jedinečného zážitku svojim blízkym.

Videoprezentácia