Rezervácia

Starostlivosť o pleť

Slamienkové tajomstvo mladosti

Toto ošetrenie pleti účinne rieši viditeľné známky starnutia: vrásky, ochabnutie pleti a nedostatok jemnosti. Výsledkom je jemnejšia a pevnejšia, viditeľne mladšie vyzerajúca pleť.

60 min. / 68 €

Slamienkové božské tajomstvo večnej mladosti

Neprekonateľné luxusné pleťové ošetrenie určené proti starnutiu pleti bojuje účinne proti viditeľným známkam starnutia, zlepšuje kontúry tváre a vďaka dlhšej masáži tváre a rozsiahlemu ošetreniu dekoltu podporuje celkovú krásu a mladosť. Tvár a dekolt vyzerajú viditeľne mladšie!

90 min. / 88 €

Slamienka – mladistvé oči

Ošetrením sa zvyšuje mikrocirkulácia v pokožke okolo očí, čím sa dosiahne svieži, oddýchnutý a mladistvo vyzerajúci vzhľad očného okolia. Ideálne pre každého s jemnými vráskami, tmavými kruhmi a opuchmi okolo očí.

25 min. / 32 €

Slamienka - božské oči

Pre kompletné omladenie očných partií! Tento 40-minútový postup zahŕňa použitie nášho Božského receptu, ktorý spolu s originálnou teplou a studenou starostlivosťou s liftingovým efektom, intenzívne ošetruje príznaky starnutia. Perfektné luxusné potešenie pre oči a obrovský moment relaxácie!

40 min. / 48 €

Vyživujúce ošetrenie z bambuckého masla

Toto ošetrenie je navrhnuté pre riešenie špecifických potrieb citlivej pokožky. Postup sa zameriava na posilnenie a ochranu pleti, ktoré sú zabezpečené intenzívnou výživou bambuckého masla, veľmi jemným pílingom a chladivým momentom. Obnovujúce a hydratačné zložky bambuckého masla prinesú vašej pokožke dlhotrvajúci pocit komfortu a výživy.

60 min. / 68 €

Pivonka – dokonalá krása

Perfektné ošetrenie pre dokonalú pleť. Ošetrenie okamžite a viditeľne vytvára ideálne vyzerajúcu pleť. V kombinácii s drenážnou masážou, ktorá stimuluje krvný obeh a odstraňuje toxíny, toto ošetrenie pomáha skrášliť Vašu pokožku.

60 min. / 68 €

AQUA – hydratačné ošetrenie pleti pre pánov

NOVINKA

Ultrahydratačná kozmetická starostlivosť, ktorá zanecháva pokožku hydratovanú po celý deň. Prípravky z radu Aqua Réotier sú obohatené o vodu z prameňa Réotier a kyselinu hyalurónovú. Dokonale hydratovaná pleť vyzerá plnšie a je plná vitality a sviežosti.

60 min. / 68 €

Videoprezentácia hotela