• Starostlivosť o pleť

Starostlivosť o pleť

Slamienkové Tajomstvo Mladosti

Toto ošetrenie pleti účinne rieši viditeľné známky stárnutia: vrásky, ochabnutie pleti a nedostatok jemnosti. Výsledkom je jemnejšia a pevnejšia, viditeľne mladšie vyzerajúca pleť.

60 min. / 68 €

Slamienkové Tajomstvo Žiarivosti

Toto zdokonalené ošetrenie určené pre rozjasnenie pleti je ideálne pre každého, kto má slnkom poškodenú pleť, či starecké škvrny. Účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám. Výsledkom je, že pokožka je neuveriteľne hladká a žiarivá, pleť vyzerá jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

60 min. / 68 €

Slamienkové Božské Tajomstvo Večnej Mladosti

Neprekonateľné luxusné pleťové ošetrenie určené proti stárnutiu pleti bojuje účinne proti viditeľným známkam stárnutia, zlepšuje kontúry tváre a vďaka dlhšej masáži tváre a rozsiahlemu ošetreniu dekoltu podporuje celkovú krásu a mladosť. Tvár a dekolt vyzerajú viditeľne mladšie!

90 min. / 88 €

Slamienka - Mladistvé oči

Ošetrením sa zvyšuje mikrocirkulácia v pokožke okolo očí, čím sa dosiahne svieži, oddýchnutý a mladistvo vyzerajúci vzhľad očného okolia. Ideálne pre každého s jemnými vráskami, tmavými kruhmi a opuchmi okolo očí.

25 min. / 32 €

Slamienka - Božské oči

Pre kompletné omladenie očných partií! Tento 40 minútový postup zahŕňa použitie nášho Božského receptu, ktorý spolu s originálnou teplou a studenou starostlivosťou s liftingovým efektom, intenzívne ošetruje príznaky starnutia. Perfektné luxusné potešenie pre oči a obrovský moment relaxácie!

40 min. / 48 €

Angelika - Prameň Rozžiarenej Pleti (pre dehydratovanú pleť)

Osviežujúce ošetrenie tváre, ktoré ponúka ideálnu hydratáciu pleti. Vďaka patentovanému komplexu, ktorý obsahuje vodu z Angeliky lekárskej a esenciálne oleje, pleť získa späť svoju prirodzenú vitalitu a pružnosť. Zanechá pleť hladšiu, hydratovanú a žiarivejšiu... jednoducho rozžiarenú krásou! Ideálne pre dehydratovanú a unavenú pleť.

60 min. / 68 €

Angelika - Prameň Rozžiarenej Pleti (pre normálnu a mastnú pleť)

Aby bola zabezpečená ideálna hydratácia mastnej pleti, osviežujúce pleťové ošetrenie spája organické extrakty z Angeliky a éterické oleje z bio citrónu. Ich patentovaný komplex pomáha mazovým žľazám obnoviť normálnu funkciu tvorby kožného mazu a zároveň zachováva pleť sviežu, žiarivú a matnú. Vďaka našej výnimočnej receptúre drenážnej masáže tváre, pleť ostáva hladšia, hydratovaná a čistá... jednoducho rozžiarená krásou!

60 min. / 68 €

Cedrat - Oživujúce Ošetrenie pleti pre pánov

Pleťové ošetrenie, ktoré je navrhnuté tak, aby splnilo špecifické potreby mužskej pleti, zanechá pleť okamžite rozžiarenú, plnú energie a hydratovanú.

60 min. / 68 €

Vyživujúce Ošetrenie z bambuckého masla (pre suchú pokožku)

L'OCCITANE prináša odpoveď každému, kto sa zaujíma o hydratáciu pleti a má problém s nedostatočne jemnou a unavenou pokožkou. Obnovujúce a hydratačné zložky bambuckého masla prinesú vašej pokožke dlhotrvajúci pocit komfortu a výživy.

60 min. / 68 €

Vyživujúce Ošetrenie z bambuckého masla (pre citlivú pokožku)

Toto ošetrenie je špeciálne navrhnuté pre riešenie špecifických potrieb citlivej pokožky: Postup sa zameriava na posilnenie a ochranu pleti, ktoré sú zabezpečené intenzívnou výživou bambuckého masla, veľmi jemným pílingom a chladivým momentom. Výsledkom je vyživená, pružná pleť a dlhotrvajúci pocit komfortu.

60 min. / 68 €

Videoprezentácia hotela

NEWSLETTER

Získajte naše aktuálne novinky a ponuky.

Hotel Lesná ****, Stará Lesná 157, 059 60 Stará Lesná
Recepcia: +421 52 4761 000, recepcia@hotellesna.sk

Zobraziť kontakty

Rezervačný formulár

TOP partneri

L'Occitane
s-optik.sk
Top restaurant
Door Master

Partneri

Zväz hotelov a reštaurácií SR
OOCR Tatry podhorie
Pro Tatry o.z.
Vysoké Tatry Región
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry
Garmin
europcar.sk