Rezervácia

Hodnoty

3 základné hodnoty L'Occitane objasňujúce jedinečnosť zážitku
v Lesná Spa by L'Occitane.

... autentickosť

... zmyselnosť

... rešpekt

hodnoty

História značky L'Occitane začala v Provensálsku v roku 1976. Jej zakladateľ, Olivier Baussan, inšpirovaný kultúrou regiónu Stredozemia, vyvinul prírodné, veľmi efektívne produkty na starostlivosť o tvár a telo. Jeho snom bolo zachovať tradície regiónu známeho vďaka liečivým vlastnostiam rastlín. Začal zberom rozmarínu, ktorý použil na výrobu čistého éterického oleja.

Tento olej predával na tradičných trhoch, kde veľmi rýchlo získal mnoho domácich podporovateľov. Takto vznikla značka L'Occitane, ktorej tvorca každý rok vyhľadával nové prírodné rastlinné ingrediencie a použitím tradičných výrobných metód vytváral vysoko kvalitné kozmetické produkty.

Súčasné laboratória značky L'Occitane sú kombináciou tradičného s moderným. Prírodné rastlinné ingrediencie známe stáročia a posledné vedecké objavy sú prepojené na vytvorenie jedinečných kozmetických produktov s výnimočnými aktívnymi zložkami, excelentnými vôňami a vysokou účinnosťou. Sila značky je výsledkom dlhoročných výskumov každého produktu, postavená na viac ako 200 originálnych rastlinných ingredienciách a viac ako 40 organických zložkách - AOC označenej presne definovanej oblasti produkcie. Od jej založenia,L'Occitane dodržiava hodnoty, ktoré tejto značke zabezpečili dosiahnutie úspechu: autentickosť, rešpekt, zmyselnosť a neustále zlepšovanie.

V súčasnosti je to viac ako len filozofia. Je to predsavzatie, ktorého výsledkami je množstvo hodnotných produktov vysokej kvality: prírodné zložky, kvalifikovaný pestovatelia a tradičné výrobné procesy. Vysoká účinnosť kozmetiky L'Occitane je výsledkom dokonalej rovnováhy medzi tradíciou, inovačnými metódami a obrovskou výskumnou základňou. Toto zaručuje produktom tejto značky, že sú obľúbené miliónmi žien a mužov po celom svete. Dnes sa predávajú v 87 krajinách, vo viac ako 1800 obchodoch a showroomoch a v 2000 predajniach na letiskách a veľkoobchodných predajniach.

Videoprezentácia