• FAQ

FAQ

 • AKÉ SÚ OTVÁRACIE HODINY?

  Lesná Spa by L’OCCITANE je otvorené každý deň od 14:00 – 21:00, s rezerváciou a je prístupné aj pre mimo hotelových hostí. Tel. č. +421 (0) 52 476 1006.
 • KEDY BY SOM MAL(A) NA OŠETRENIE PRÍSŤ?

  Prosíme vás, pre vaše pohodlie, príďte 15 minút pred vašim ošetrením. V prípade vášho meškania, bude čas vami objednanej procedúry skrátený, v závislosti od doby meškania, aby nedošlo k narušeniu nasledujúcich objednávok. Ošetrenie bude účtované v plnej cene. Pre návštevníkov Lesná Spa by L’Occitane je v priestoroch SPA k dispozícii Infračervená sauna. Využitie sauny je bezplatné v prípade objednávky akéhokoľvek ošetrenia.
 • AKO SI OBJEDNAŤ OŠETRENIE?

  Aby ste si objednali ošetrenie pre vás najvhodnejšie, odporúčame vám skontaktovať sa s tímom recepcie Spa, ktorý vám odporuči vhodné ošetrenie aj čas. Hoteloví hostia môžu zavolať zo svojej hotelovej izby na klapku 2006. Mimohotelových hostí žiadame kontaktovať nás na tel.č. +421 (0) 52 476 1006. Odporúčame vám, aby ste si vami vybrané ošetrenie zarezervovali v predstihu a zabezpečili si ho tak vo vami zvolenom čase.
 • AKÉ SÚ SPA PRAVIDLÁ?

  Lesná Spa by L’OCCITANE je miesto oddychu a pokoja. Z dôvodu pohodlia všetkých návštevníkov vás prosíme, aby ste si vypli svoj mobilný telefón a rešpektovali príjemný priestor plný pokoja. V Spa nie je povolené používanie mobilných telefónov, pagerov a fajčenie. Do Lesná Spa by L’OCCITANE je vstup povolený osobám starším ako 16 rokov. Lesná Spa by L'OCCITANE poskytuje každému klientovi vlastnú šatňu, rovnako ako aj prádlo potrebné pre jeho pohodlie v Spa. Počas vášho pobytu v Spa vám poskytneme župan, uteráky, jednorázové papuče a vybavenie potrebné pre váš pobyt v Spa. Vedenie nenesie žiadnu zodpovednosť za osobné predmety zabudnuté v Spa.
 • ČO AK MÁM ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY?

  Vrelo vám odporúčame, aby ste nás počas rezervácie upozornili na akékoľvek zdravotné problémy, alergie, zranenia, ktoré môžu ovplyvniť vašu procedúru. Naši odborníci vám navrhnú najvhodnejšie ošetrenie s ohľadom na váš zdravotný stav.
 • MÁTE K DISPOZÍCII DARČEKOVÉ POUKÁŽKY?

  Áno, vystavujeme poukážky na sumu alebo na ošetrenie podľa vlastného výberu. Obdarujte niekoho výnimočného. Darčekové poukážky sú nenávratné, nedajú sa vymeniť za hotovosť a je potrebné preukázať sa nimi na recepcii pred obdržaním ošetrenia.
 • MÁTE K DISPOZÍCII PERMANENTKY?

  Áno, 5-15 vstupov do wellness centra (bazén a Hot zóna) si môžete zakúpiť vo zvýhodnenej cene na hotelovej alebo spa recepcii. Preukázať sa permanentkou je potrebné pri príchode do wellness centra.
 • AKÉ SÚ STORNO POPLATKY?

  Pre kompletnú rezerváciu ošetrenia v Spa je potrebné číslo kreditnej karty. Každé SPA ošetrenie, ktoré nebude stornované min. 6 hod. pred jeho začiatkom, bude účtované v 100% výške z ceny ošetrenia.
 • JE MOŽNÉ V SPA ZAKÚPIŤ OLEJE A PRODUKTY, KTORÉ POUŽÍVATE POČAS PROCEDÚR?

  Aby ste si mohli Spa zážitok preniesť aj do svojho domova, takmer všetky produkty, ktoré sú používané počas našich procedúr, je možné zakúpiť v priestoroch recepcie.

Videoprezentácia