Rezervácia
  • Okolie a aktivity

Okolie a aktivity

Hotel Lesná sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre vašu letnú či zimnú dovolenku.

Dovolenka v Tatrách podľa vašich predstáv

Romantický víkend, zimný pobyt, letná dovolenka, teambuilding alebo wellness v Tatrách. Nech je dôvodom vašej návštevy v Tatrách čokoľvek, radi vám ju spríjemníme podľa vášho želania. Povedzte nám, čo by sa vám páčilo a naši špecialisti na voľný čas pre vás pripravia dovolenku, ktorá prekoná vaše očakávania. Záleží nám, aby ste váš pobyt vo Vysokých Tatrách prežili intenzívne a v maximálnom pohodlí. Veríme, že naše tipy pre aktívny oddych vás inšpirujú.

Vysokohorská turistika

Prechádzky tatranskou prírodou vás nikdy neomrzia. Vo Vysokých Tatrách na vás totiž čaká viac ako 600 kilometrov značených turistických chodníkov. Najznámejšia Tatranská magistrála v dĺžke 46 kilometrov spája najobľúbenejšie turistické miesta - Podbanské, Štrbské pleso, Sliezsky dom, Hrebienok, Skalnaté pleso, Zelené pleso a Biele pleso. Turistické chodníky vás zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty, k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

Zimné aktivity

Zažite lyžovačku v prašane na najvyššie položenej zjazdovke na Slovensku s masívom Lomnického štítu za chrbtom! Vo Vysokých Tatrách nájdete top lyžiarske zjazdovky, možnosti pre bežkovanie, sánkovanie, korčuľovanie a dokonca aj jazdu na psích záprahoch. Na recepcii Hotela Lesná sa dozviete vždy aktuálne informácie o situácii v jednotlivých strediskách a možnostiach kúpiť si skipasy do všetkých lyžiarskych stredísk vo Vysokých Tatrách.

Golf

Ušľachtilý šport v nádhernom vysokohorskom prostredí. Len pár kilometrov od Hotela Lesná sa nachádza majstrovské 27-jamkové golfové ihrisko Black Stork. K dispozícii sú tréningové plochy, profesionálni PGA tréneri, golfová škola, požičovňa a obchod s golfovou výstrojou.

Outdoorová mapa

Priaznivcov turistiky poteší nová outdoorová mapa. Nájdete v nej zaujímavé trasy na beh, jazdeckú turistiku, nordic walking, canicross či powerkiting. Mapa zaznamenáva viac ako 350 kilometrov trás vo Vysokých Tatrách s presným vymedzením prírodných ciest, s typom povrchov a cieľov. Väčšina trás je vhodná pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Mapu získate na recepcii Hotela Lesná.

Videoprezentácia hotela