Rezervácia
  • O Hoteli Lesná

O Hoteli Lesná

Hotel Lesná je luxusný hotel, ktorý čerpá inšpiráciu z prírodného prostredia. Keď vstúpite dovnútra, dýchne na vás svieža, moderná a zároveň útulná atmosféra. Keď sa pozriete von, ohromia vás majestátne scenérie Tatier, ideálne pre letnú turistiku či zimnú lyžovačku.

Hotel Lesná spĺňa všetky predpoklady, aby sa stal vaším druhým domovom v Tatrách.

Hotel Lesná je skvelým miestom pre romantický víkend alebo wellness pobyt. Štýlové ubytovanie, unikátne wellness & spa, vychýrená kuchyňa a najmä osobný prístup k vám sú atribúty, pre ktoré sa budete chcieť do Hotela Lesná vrátiť.

Doprajte si oddych v luxusnom štýle

Hotel Lesná ponúka ubytovanie v 35 izbách a hotelových apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu. Izby a apartmány sú zariadené v modernom a elegantnom dizajne, zároveň pôsobia veľmi útulne, preto sa v nich budete cítiť ako doma. Pýchou spální sú pohodlné postele a matrace značky KING KOIL vo veľkosti King Size. Individuálny prístup a starostlivosť o vás sú našou prioritou, preto sme pre vás vybrali toaletné potreby luxusnej francúzskej kozmetiky L'Occitane. V Residence Lesná má každý apartmán plne vybavený kuchynský kútik s chladničkou, samozrejmosťou je LED televízor aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet.

Videoprezentácia hotela

Vaše želania meníme na skutočnosť

Ak túžite po ozajstnej regenerácii tela a mysle, doprajte si ju v našom luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness a wellness centre. Priamo z bazéna sa budete dívať na majestátny Lomnický štít a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

Gastronomické radovánky na vás čakajú v našom lobby bare a reštaurácii s tradičnou slovenskou kuchyňou v novom, odľahčenom a modernom prevedení. Zárukou kvality a výnimočnosti je menu pripravené uznávaným šéfkuchárom Petrom Ďurčom, členom Gourmet klubu.

Samozrejmosťou hotelového servisu sú etážový servis, bezplatné pripojenie na vysokorýchlostný internet a bezplatné parkovisko.

Pre vaše biznis potreby máme k dispozícii bezkonkurenčné konferenčné priestory a technické vybavenie, ktorým uspokojíme každú vašu potrebu pre firemné akcie, teambuilding, ale aj svadbu či rodinnú oslavu.

Chránime pre vás to najkrajšie

Hotel Lesná prešiel kompletnou rekonštrukciou v súlade s najvyššími európskymi štandardmi. Pri obnove sme kládli maximálny dôraz na symbiózu hotelovej prevádzky so životným prostredím a trvalo udržateľný rozvoj regiónu. Citlivým prístupom aj využitím najmodernejších technológií sme minimalizovali dopad na jedinečnú a krehkú prírodu Vysokých Tatier. Výsledkom je napríklad získavanie významnej časti energií z obnoviteľných zdrojov energie a jej opätovné využitie pre potreby hotela.

Veríme, že aj vy si zamilujete tatranskú prírodu tak ako my a v Hoteli Lesná nájdete váš druhý domov.

Hotelová mapa