Rezervácia

Adult-friendly

HOTEL LESNÁ**** - Oáza relaxu

Prvý adult-friendly hotel na Slovensku!

Hotel Lesná**** je luxusný hotel so sviežou, modernou a zároveň útulnou atmosférou v obci Stará Lesná, v podhorí Vysokých Tatier. Je oázou relaxu so štýlovým ubytovaním, unikátnym wellness a prvým, jediným Spa by L´Occitane na Slovensku, vychýrenou kuchyňou pod vedením Petra Ďurča a najmä osobným prístupom k hosťom. To všetko sú atribúty, pre ktoré sa stáva čoraz obľúbenejším miestom pre mnohých návštevníkov.

Napriek tomuto trendu sme zaznamenali rodiny s deťmi, ktorým chýbali alebo nepostačovali služby pre deti v hoteli. Trend v cestovnom ruchu jednoznačne smeruje k vysoko diferencovaným produktom a k individualizácii ponuky. A keďže v okolí existuje niekoľko hotelov rovnakej kategórie špecializujúcich sa svojimi službami aj vybavením na pobyty rodín s deťmi, rozhodli sme sa z tohto nášho nedostatku spraviť konkurenčnú výhodu a vytvoriť kontrast s ostatnými hotelmi v okolí. Vytvoriť priestor, kde by si mohli dospelí nerušene oddýchnuť a v pokoji si vychutnávať ticho a kľud.

A tak sa 1.januára 2018, keď nastalo spustenie konceptu do praxe, hotel Lesná**** s prívlastkom adult-friendly stal opäť v niečom prvým hotelom na Slovensku.

Pre čiastočnú zmenu modelu fungovania sme sa rozhodli po kladných odporúčaniach v hoteloch v iných častiach Európy. V blízkom alebo vzdialenom zahraničí je už bežnou praxou, že vznikajú hotely, v ktorých Vám dieťa jednoducho neubytujú. U nás sú hostia každej vekovej kategórie naďalej vítaní, pobyt ani vstup do hotela nie je deťom zakázaný, avšak službami sa špecializujeme na dospelého klienta. V hoteli nenájdete detské postieľky, detské stoličky, detské menu, či detský kútik, animácie alebo zvýhodnenú cenu ubytovania pre dieťa. Naši hostia, ktorí chcú cestovať s deťmi, môžu ale ostať pokojní. Ponúkame aj ubytovanie v rámci rezortu v našom ďalšom hoteli Forton***, ktorý je od hotela Lesná vzdialený len 250 m a disponuje vybavením pre detského klienta.

Základnou myšlienkou vždy pre nás bolo poskytnúť hosťom čo najkvalitnejšie služby za primeranú cenu. Snažíme sa o to, aby naši hostia okrem luxusu a pohodlia mali dostatok času pre seba, naplno si užívali ticho celého rezortu a vychutnali si nerušený oddych. Preto sme ideálnym hotelom pre romantické víkendy, svadobné cesty, oslavy výročí, wellness pobyty alebo naše už tradičné gastrovíkendy, ktoré organizujeme zakaždým so vzácnym hosťujúcim kuchárom zo zahraničia.

Prevažná väčšina našich hostí sa zvyčajne vymyká z klasického konceptu rodinných týždňových dovoleniek a zostáva na kratšie pobyty, najčastejšie na predĺžený víkend, ideálne plný pokoja a relaxu. Pri zavádzaní konceptu adult-friendly sme mysleli práve na všetkých tých, ktorí si chcú skutočne oddýchnuť v krátkom čase. Dospelí cestujúci môžu zámerne vyhľadávať hotely, ktoré ponúknu nimi preferovaný oddych od vyššej intenzity zvukov. Priznajme si, napriek láske k deťom, sú situácie, kedy je oddych od detského plaču a kriku niekomu cieľom. A cieľom hotela bolo vytvoriť lepšie podmienky pre spokojnosť práve tejto vybranej cieľovej skupiny a ponúknuť našim hosťom využitie potenciálu, ktorý sme horlivo budovali, a našich jedinečných služieb naplno. Našim heslom vždy bolo „Doprajte si oddych v luxusnom štýle.“ Aby sme naňho nezanevreli, stala sa myšlienka tohto konceptu pre nás kľúčovou. Je to alternatíva tak prirodzená, ako hotely pre rodiny s deťmi, hotely pre seniorov a pod., ktoré sa orientujú na vybranú skupinu práve svojimi poskytovanými službami. A nakoniec samotní návštevníci si takýto hotel zvolia, a ide tak o naplnenie ich dopytu, o splnenie želaní cieľovej skupiny. Vo svete je bežné, že okrem bezdetných párov sa po takomto type ubytovania začali dopytovať dokonca aj rodičia detí, ktorí si potrebujú oddýchnuť. Takže:

  • Zatiaľ deti nemáte? Sme ideálny hotel pre Vás.
  • Vaše ratolesti už vyrástli? Zaujímajte sa chvíľu o  seba.
  • Máte deti? Doprajte im stráviť čas so starými rodičmi a sebe vzácnu chvíľu jeden pre druhého. Užite si chvíle bez svojich vlastných detí, či detí iných hostí.

Zažite ničím nerušené chvíle v tichom prostredí mimo rušného centra Tatier a v pokojnej atmosfére adult-friendly hotela Lesná****.

Vitajte na výnimočnom mieste, kde Vám umožníme spomaliť, stíchnuť, zregenerovať sily, oddávať sa rozmaznávaniu a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

Videoprezentácia hotela